On-Line
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
On-Line

Un forum cu detoate
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pariurile pot provoca dependenta ?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
mariachi
Administrator
Administrator



Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 21/03/2008

Pariurile pot provoca dependenta ? Empty
MesajSubiect: Pariurile pot provoca dependenta ?   Pariurile pot provoca dependenta ? Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 11:44 pm

Vorbesc aici despre pariurile sportive . Credeti k pot provoca dependenta ? Eu vorbesc din proprie experienta si spun k DA ! Eu unul pun la pariuri in fiecare zi , nu cu speranta de a cashtiga , ci 4 fun . Am ajuns sa consider pariurile parte din viata mea . Asha cum imi fumez tigarea si imi beau kfeaua mi se pare normal sa merg si sa bag un bilet . Mai nou , joc la curse de caini LIVE . Pierd forte multi bani ... dar imi placE Very Happy Ce parerea aveti ?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 53
Varsta : 35
Data de inscriere : 21/03/2008

Pariurile pot provoca dependenta ? Empty
MesajSubiect: Re: Pariurile pot provoca dependenta ?   Pariurile pot provoca dependenta ? Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 11:48 pm

Tragic:) eu pariez la curse de pig
Sus In jos
https://on-line.forumgratuit.ro
*God-Of-War*
Moderator
Moderator



Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 21/03/2008

Pariurile pot provoca dependenta ? Empty
MesajSubiect: Re: Pariurile pot provoca dependenta ?   Pariurile pot provoca dependenta ? Icon_minitimeVin Mar 21, 2008 11:52 pm

Eu pariez la "Pariuri Sportive" dar Nam castigat nici o Data Crying or Very sad
Sus In jos
https://on-line.forumgratuit.ro
Reactor
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 22/03/2008

Pariurile pot provoca dependenta ? Empty
MesajSubiect: Re: Pariurile pot provoca dependenta ?   Pariurile pot provoca dependenta ? Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 2:30 am

Si eu pariez din cand in cand dar nu am ajuns sa fiu dependent. Am castigat de cateva ori sume mici (maxim 100 RON). Dar am un coleg care castiga la greu. Pariurile sunt viata lui. Aia da dependenta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pariurile pot provoca dependenta ? Empty
MesajSubiect: Re: Pariurile pot provoca dependenta ?   Pariurile pot provoca dependenta ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Pariurile pot provoca dependenta ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dependenta jocurilor MMORPG in comparatie cu celelalte tipuri de dependenta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
On-Line :: Ganduri de noapte :: Dependenta-
Mergi direct la: