On-Line
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
On-Line

Un forum cu detoate
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
mariachi
Administrator
Administrator



Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 21/03/2008

Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Empty
MesajSubiect: Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ?   Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Icon_minitimeLun Mar 24, 2008 5:09 pm

Ce ati vrea sa se intample cu corpurile voastre dupa moarte ? Chiar daca sunt tanar ma gandesc totdeauna la asta . In nici un caz nu ash vrea o inmormantare de genul carora se practica la noi . Mi se pare k aduc prea multa suferinta si totodata prea multa cheltuiala . Eu vreau sa fiu incinerat , cenusa sa fie pastrata de persoana careia i-am fost drag ... si dak nu .. aruncata in Dunare ! Dak se va introduce si la noi cardul de donator de organe , imi voi dona dupa moarte organele , iar restul corpului ash vrea sa fie incinerat .
Sus In jos
Reactor
Incepator
Incepator



Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 22/03/2008

Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ?   Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 9:47 pm

Hmm...mie mi-ar placea sa fiu impaiat. Razz Glumesc. Cred k si eu as fi de acord sa mi se doneze organele. As ajuta alti oameni. Acum cu toate descoperirile medicale mi-ar lua aproape tot corpul si l-ar da altora.
Sus In jos
borfash
Incepator
Incepator
borfash


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 22/03/2008

Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ?   Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Icon_minitimeMar Mar 25, 2008 10:18 pm

Eu as vrea sa fiu inmormantat dar ceva restrans (4-5 persoane).
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ?   Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce ai vrea sa se intample cu corpul tau dupa moarte ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
On-Line :: Ganduri de noapte :: Vine sfarsitul lumii ?-
Mergi direct la: